Arpol Motor Company

Kariera

Aktualne oferty pracy:

Akademia Nauki Arpol - praca w branży motoryzacyjnej dla młodych

Lider branży motoryzacyjnej w regionie - Hurtownia Arpol Motor Company, poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów zgodnie z zamówieniami
  • Bieżąca kontrola stanu ilościowego magazynu
  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów
  • Prace porządkowe w magazynie

Wymagania:

  • Wiedza na temat budowy pojazdów mechanicznych
  • Uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdne

Oferujemy:

  • Wsparcie na etapie przyuczenia
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Doskonałą atmosferę pracy i stabilne zatrudnienia
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Aplikację proszę wysyłać na adres: r.prylinski@arpol.com.pl